+47 97 97 55 97

ඔබේ පළමු තැන්පතුව රුපියල් දහසකට වඩා දෙගුණයක් වටිනා දේපළක් විය හැකිය. ඒ සමගම, ඔබට සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ සජීවී මාර්ග භාවිතා කළ හැකි අතර, සෑම විටම භාවිතා කරන Cash out මෙවලම. මේ අනුව, ඔබේ PariMatch බුකිය ආධුනික ඉන්දියානු ඔට්ටු අල්ලන්නන් සඳහා විශිෂ්ට සේවාවක් බවට සැකයක් නැත. මෙය ආසියාවේ නීත්‍යානුකූල ක්‍රීඩා ක්ෂේත්‍රයේ කුඩා පිළිගත් පරිශීලකයෙකු වන බැවින් සේවාදායකයින් සාමාන්‍යයෙන් අසන කනස්සල්ලකි. සියලුම Parimatch කැසිනෝ ක්‍රීඩා හොඳම උසස් තත්ත්වයේ ශබ්ද ඇති අතර ඔබට සජීවිකරණ සහ විශේෂ විශේෂාංග වාදනය කළ හැකිය. ඔබට සජීවී සූදු ව්‍යවසාය තුළ සූදු කෙළිය හැකි අතර, සජීවී පුද්ගලයන්ට මුහුණ දෙන බොහෝ ක්‍රීඩා ඔබ සොයා ගනු ඇත.

support@parimatch. com

ඔබේ ක්‍රියාකාරකම්වල නැවුම් නීත්‍යානුකූලභාවය, විශිෂ්ට සූදු/ක්‍රීඩා ගාස්තුවකින් බැහැර නිල බලපත්‍රයකින් බැහැරව නිරාවරණය වීමෙන් තහවුරු වේ. ඔබට විශිෂ්ට තහවුරු කිරීමේ කොක්කක් සහිත විද්‍යුත් තැපෑලක් නොලැබුනේ නම්, ඔබේ අනවශ්‍ය විද්‍යුත් තැපැල් ෆෝල්ඩරය පරීක්ෂා කරන්න, එසේ නොමැතිනම් පාරිභෝගික අවසරය සම්බන්ධ කර ගන්න. ඔබේ පඩිය ඔබේ අවශ්‍යතා මත නොව පර්යේෂණ මත කේන්ද්‍රගත කරන්න. ඔබේම ස්ථානයේ නව ඉතිරි තීරුව විනෝදාස්වාදය නිසා පෙරීමට වෙනස් කර ඇති අතර, හොඳම තීරුව වවුචරයක් ටයිප් කිරීමට භාවිතා කරයි. ඔබට මුදල් ණයට ගැනීමට ප්‍රමාණවත් කාලයක් ගතවනු ඇත, එවිට ඔබට PariMatch ඔට්ටු ඇල්ලීමේ දෙපාර්තමේන්තුවෙන් ක්‍රීඩා කිරීමේ සාමාජිකත්වය ලබා ගත හැකි අතර ඔවුන් ඔබට ගෙවන ගෙවීම වෙනස් විය හැකිය.

ඇතැම් නව්‍ය රූලට් ක්‍රීඩාව සැබවින්ම වෙබ් අඩවියේ ඉන්දියානු වෘත්තිකයන්ට ප්‍රවේශ විය හැකිය. ඔවුන් Silver Pub Roulette, Roulette 8- Indian, Namaste Roulette, Immersive Roulette, Rates Roulette, හින්දි ප්‍රංශ Roulette Live සහ තවත් බොහෝ ක්‍රීඩා වී ඇත. එක් සබැඳි ක්‍රීඩාවක් පිළිබඳ වැඩි විස්තර සඳහා ඔබට නව Parimatch අදහස පරීක්ෂා කළ හැක.Parimatch ඔන්ලයින් කැසිනෝ ශාලාවේදී, ඔබට වඩාත්ම විශිෂ්ට සජීවී තැරැව්කාර වීඩියෝ ක්‍රීඩාවට ප්‍රවේශ විය හැකි අතර ඔබට මෝස්තර සහිත තව් ගණනාවක් ඇත.

ඔබ මීට වසර 27 කට පෙර එහි අයිතමයන් බවට පත් වූ තට්ටුවක්. Parimatch India යනු ඔබේම ගෝලීය සූදුවෙහි ඉන්දියානු කමිසය වන රේඛීය වෙළඳ නාමය වන Parimatch. Parimatch නවතම සූදු ගෝලය කරමින් සිටින්නේ 1994 සහ හොඳම මට්ටමේ ඔට්ටු ඇල්ලීම සහ මාර්ගගත දේශීය කැසිනෝ ස්ථාන භුක්ති විඳිමින් හොඳම සූදුව සපයන බැවිනි. නවතම Parimatch Asia සූදු ව්‍යවසායය, මෙම වෙබ් අඩවිය සඳහා ලියාපදිංචි වීම ගැන සලකා බලන ඉන්දියානුවන්ට සිතා ගැනීමට හැකි වන පරිදි, ක්‍රීඩා පොතට සාපේක්ෂව විශාල පිළිගැනීමේ ප්‍රසාද දීමනාවක් සපයයි. අලුත්ම වෘත්තිකයන් හොඳ 150% තැන්පතු කට්ටලයක් ශ්‍රේණිගත කිරීම ඔවුන් දායක වුවහොත් INR 105,100 දක්වා ඉහළ නංවා පසුව නිරපේක්ෂ අවම තැන්පතුව 350 INR වෙතින් ඉවත් කරයි. Parimatch ලබා ගැනීමට ඇති විශිෂ්ටතම නවකතා පිරිනැමීමේ අයිතමයන් අතර එය තත්‍ය කාලීන ප්‍රවාහය විශේෂාංග වන අතර, වෙනත් කිසිදු ඉන්දියානු ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවි දැනට ගෙන නොයන දෙයක් වේ.

එය එකකට සමාන නමුත් ප්‍රසාද කාර්යය සඳහා එකතු කරන ලදී.එසේම, කුඩා, භාවිත ලිපිගොනු ලබා දීමෙන් ඔවුන් සතුව අපූරු කාර්යයක් ඇත, ඔබ ඔබේ අවශ්‍යතා ක්‍රමයට මුදල් වර්ගයක් ලෙස සරල ඉඟි ස්ථාපිත කරයි! එහෙත්, ඉන්දීය ප්‍රාන්තය තුළ නීත්‍යානුකූලව පැවැත්වෙන පරිමැච් සඳහා අපි මට කරුණු කීවෙමු.Parimatch වෙබ් අඩවිය ආසියාවෙන් පිටත පවසන බොහෝ රටවල නීත්‍යානුකූලව ලබා ගැනීමට උත්සාහ කරන අතර, යෙදුම ද ලෝකයේ මෙම කොටසෙහි නීත්‍යානුකූල වේ. 1974 සිට තෙලන්ගානා සූදු කටයුතු සම්බන්ධයෙන්, ඔට්ටු ඇල්ලීම ඇත්ත වශයෙන්ම මෙම කොන්දේසිය තුළ අවහිර කර ඇත. එසේ නොවුණත්, එය 2017 වසරේ සිට නව තෙලන්ගානා සූදු කාර්යය සම්බන්ධ කර ගනිමින් 2017 ඇතුළත එය ක්‍රියාත්මක කිරීමට උත්සාහ කිරීම සංශෝධනය කරන ලදී.

Parimatch ක්‍රීඩා ඉසව් ආරාධනා කරන ලද ප්‍රසාද දීමනා

එහි Parimatch ප්‍රකාශයේ ලැයිස්තුගත කර ඇති වඩා හොඳ දෙයක් නම් ඉන්දියානු කොමිසමේ පියවරයි.Yahoo Pay, BHIM, PhonePe, Internet Financial, සහ Paytm ඇතුළු UPI ප්‍රතිශත විකල්ප ඇති ක්‍රීඩා සාමාජිකත්වයට ඔබට මුදල් තැන්පත් කළ හැක. මම අගය කරන දෙය නම් Parimatch යනු ඔබට එහි වෘත්තිකයන්ට උපකාර කිරීම සඳහා ක්ෂණික වෙන්වීමේ හැකියාව ඇති ආසියාවේ හොඳම ක්‍රීඩා කරන වෙබ් අඩවි වලින් එකක් වීමයි. ඔවුන්ගේ ක්‍රීඩා ගිණුම ලියාපදිංචි කර ගැනීම සඳහා ඔබට යම් යම් කෙටි මාර්ගෝපදේශ අනුගමනය කිරීමට අවශ්‍ය බැවින් Parimatch signal-right up ගැටලුවක් නොවේ. සෑම දෙයක්ම නිවැරදිව සම්බන්ධ වූ වහාම, ඔබට ඔබේ ගිණුම ඔබේ Parimatch ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමේ පද්ධතියට නිර්මාණය කිරීමට ප්‍රකාශිත සංඥා-හරියට තේරීම ක්ලික් කළ හැකිය.

  • නිසැකවම, ඔබට සෑම අවස්ථාවකදීම ස්ථාන සඳහා කොමිස් අවස්ථාව හමුවිය හැකිය.
  • විශිෂ්ට ප්‍රවර්ධන කේතයක් ඔබ ව්‍යාපාරයේ ලියාපදිංචි වූ පසු ක්‍රියා කරන නව කේතයක් උත්සාහ කර ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීම සඳහා වෙනත් ආරාධිත එකතු කළ ප්‍රසාද දීමනාවක් ලබා ගැනීමට ඔබට ඉඩ සලසයි.
  • ඉන්දියාව තුළ පරිමැච් උසාවි කරන බොහෝ දේවල් තිබේ.
  • සෑම විනෝදාස්වාදයක්ම ඉතා වැදගත් ලීග ගැන පුරසාරම් දොඩන අතර ඔබ ලොව පුරා තරඟ පවත්වනු ඇත.

JungliWin ඔබට ඔට්ටු ඇල්ලිය හැකි විවිධ ක්‍රියාකාරකම් සපයයි. සංවිධානයේ වෙබ් අඩවියේ සජීවී ඔට්ටු තැබීමට නිසැකවම අවස්ථාවක් ඇති අතර මේ අතර ඔබට එම ක්‍රියාකාරකම්වල තත්‍ය කාලීන විකාශනයන් පුද්ගලිකව JungliWin වෙබ් අඩවියෙන් නිරීක්ෂණය කළ හැකිය. දැන් ඔබ ක්‍රීඩා හැඟීම වැළැක්වීම සඳහා යා යුතුය. ඔවුන්ගේ ජයග්‍රහණය අවසන් වූ වහාම ඔබේ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ගිණුමට මාරු කර ඇත.

විකල්පයක් ලෙස, සියලුම හොඳම වෙබ් පාදක කැසිනෝ සහ ඔබට ආසියාවේ සූදු වෙබ් අඩවි විදේශයන්හි පාලනය වේ. පරිශීලකයින්ට එහි පහසුව සඳහා බොහෝ ගාස්තු උපදෙස් ඇති විට තැන්පතු සහ ඔබ මුදල් ආපසු ගැනීම සරල ය. වාසනාවකට මෙන්, එකිනෙක ලේබල් බහුවිධ සුමට ගෙවීම් හැකියාවන් සපයයි. පහත නව ඩෙස්ක් එක ඉන්දියානු ජනතාවගෙන් ලබා ගත හැකි නැවුම් ගාස්තු ක්‍රියා පටිපාටි හෙළි කරයි. ඔව්, Parimatch ආසියාව තුළ බැලීම සඳහා සම්පූර්ණ ආරක්ෂිත වෙබ් අඩවියක් උත්සාහ කරන්න.

අවිවාහක ඔට්ටු වලට වඩා බහු ඔට්ටු ජයග්‍රහණය කිරීමට බොහෝ විට ඉඩ ඇත. මේ නිසා, ඔබට ප්‍රකාරයේ නියමාකාරයෙන් විශිෂ්ඨ පඩිය උත්පාදනය කළ හැක. නවතම රියදුරු විධිමත් වෙබ් අඩවියේ ඇතැම් බැංකු ක්‍රියා හරහා වෙහෙසකින් තොරව සහ ආරක්ෂිත ගනුදෙනු දිරිමත් කරයි. UPI, වඩා හොඳ ඉන්දියානු බැංකු ආයතන හරහා වෙබ් බැංකුකරණය, RuPay, PhonePe, Charge, Mastercard, සහ ඔබ cryptocurrency යනු තේරීම් සහ පසුව ඔබේ වාරික සිදු කරනු ඇත.UPI මුදල් ස්ථාපිත කිරීමට අවම කාලය භාවිතා කරන අතර පෝරමය සඳහා අවශ්‍ය බොහෝ තොරතුරු නොමැති බැවින් ඔබට ශිල්පීය ක්‍රම භාවිතා කළ හැකිය.

නවතම ක්‍රියාකරු දැන් ක්‍රිකට් වාරයේ සැබෑ ලෙසම අපේක්ෂා කරන ලද ක්‍රිකට් සිදුවීම් ගණනාවකට සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ පඩි ලබා දෙයි. https://bosnianembassypakistan.org/si/ ක්‍රිකට් ක්‍රීඩාවට ඔබගේ නවතම එකතු කරන ලද ප්‍රසාද දීමනා පිළිබඳව පරීක්ෂා කිරීම සඳහා ඔබට ‘බෝනස්’ වෙබ් පිටුවට උසස් කළ හැකිය. මම Parimatch නිරාවරණය කළ අතර ඔබ පුද්ගල-මිත්‍රශීලී පරිශීලක අතුරුමුහුණතකට කැමති විය හැකි අතර ඔබට විශාල වීඩියෝ ක්‍රීඩා කට්ටලයක් ලබා ගත හැකි අතර ඔබ ඔට්ටු අල්ලනු ඇත.

ඉන්දියානු ජනතාව සඳහා විශිෂ්ට සූදු වෙබ් අඩවියක් Parimatch උත්සාහ කරන්න?

නව ක්‍රීඩකයෙකු ද තැබිය හැකි විවිධ ක්‍රම ඔබට සොයා ගත හැකි අතර ඔබට එහි මුදල් Parimatch වෙතින් ලබා ගත හැක. ණය ගැනීම/ඩෙබිට් කාඩ්පත්, Bitcoin, Advcash, Neteller, Skrill සහ ඔබට Webmoney භාවිතා කිරීම හරහා මෙම උපදෙස්. සමහර මිලදී ගැනීම් ඇත්ත වශයෙන්ම සම්පූර්ණයෙන්ම නොමිලේ වන අතර, ඔබේ මිලදී ගැනීම් සඳහා නැවත ආරෝපණය කරන ලද මුළු මුදල තරු ලකුණු කළ ක්‍රීඩා වර්ගය මත රඳා පවතී.

සන්නාමය මත පදනම්ව, Life Keto ACV Gummies ග්‍රහණය කර ගැනීමට ඇත්තෙන්ම පහසුය, විශිෂ්ට රසයක් ඇති අතර ශක්තිය සහ තාර්කික ගුණත්වය ඉහළ නැංවීමට උපකාරී වේ. ඔට්ටු ඇල්ලීමේ කණ්ඩායම JungliWin එහි ව්‍යුහය, ගොඩනැගීම, උසස් තත්ත්වයේ සහ ක්‍රීඩා වර්ගය තුළ සිටින ඕනෑම කෙනෙකුට වඩා වෙනස් වේ. එසේම, සියලුම පරිශීලකයින්ට සජීවී විකාශන නිරීක්ෂණය කිරීමටත්, ඉන්දියානු රුපියල් සමඟ විනෝද වීමටත් අවස්ථාව තිබේ. දායකත්වය වේගවත් වන අතර ඔබට දිනකට මිනිත්තු කිහිපයක් අවශ්‍ය විය හැකිය, නමුත් ඒ සමඟම එහි සියලු ලක්ෂණ සමඟ විනෝද වීමට ඔබට අවස්ථාව ලබා දේ.

2023 සිට හොඳම VPN කාර්යයන්: VPNS පරීක්ෂා කර ශ්‍රේණිගත කර ඇත්තේ අපගේම නිසා…

නව බුකීගේ කාර්යාලය නැවුම් අනුබද්ධය තෝරා ගත හැකි දේ පිළිබඳ බොහෝ ක්‍රීඩා ගෙන එනු ඇත. එකිනෙකාගේ සැබෑ ක්‍රීඩා තරඟාවලි, මෙන්ම සයිබර් ක්‍රීඩා සහ වෙනස් ආකාරයේ – අතථ්‍ය ක්‍රීඩාවක් ගැන කතා කිරීම. මූලික දුරකථන අංක සාමාජිකත්ව ක්‍රියාපටිපාටියෙන් පසුව, ඔබ අනුගමනය කරන ක්‍රියාකාරකම් සෙවීමට ඔබව දිරිමත් කරනු ලබන අතර එම නිසා හුරුපුරුදු විය හැකිය. මෙය එක් එක් විනෝදාංශ මත කේන්ද්‍රගත වූ ගැළපෙන පඩියකින් ඇඟවුම් කරන සංවේදී දීමනාවක් සඳහා අවශ්‍ය වේ.

එසේ නොවුණත්, සබැඳි ක්‍රීඩා සමාජ විනෝදය සඳහා, එය පාලනය වන්නේ කාලය මත පදනම් වූ දේපල මත යැපෙන සූදු ව්‍යවසායන් රැසකට පමණි. අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවියක තබා ඇති ඔට්ටු අල්ලන්නන්ගේ නැවුම් තහනම. කිසිම ආකාරයක කාල කලාපයක් නීතියේ සඳහන් නොවේ. පිටු අවශ්‍ය වූ විට මුදල් ඉවත දැමිය හැකි අතර ඔබට ආරක්ෂිත සූදුව කළ හැක.

ඔබ නිසැකවම ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමෙන් ක්ෂේත්‍රය සම්බන්ධයෙන් මෙම ආකාරයේ ආපසු ගෙවීමට සමාන වනු ඇත. වරායන් ප්‍රමාණය සහ ප්‍රමාණය තිබියදීත්, පැරිමැච් හි Starburst හෝ Guide out of Dead වැනි සුප්‍රසිද්ධ වරායන් ශුන්‍යයක් නොමැති බව නිරීක්ෂණය කිරීමෙන් අපගේ කාර්ය මණ්ඩලය කම්පනයට පත් විය.මෙම කැසිනෝ ව්‍යාප්තියේ නව ගමන් පථය පෙන්නුම් කරන බැවින් මෙය සැබවින්ම තරමක් ඇදහිය නොහැකි ය.

සජීවී ඔන්ලයින් ප්‍රවාහය ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවි වෙත ලබා ගත හැකි අංගයක් නොවේ.ඔබේ මූලික තැබීම සඳහා රුපියල් 30,100ක් වැනි ඉහළ 150% ආරාධිත දිරිගැන්වීමක් ලබා ගන්න. කේවල් කිරීම පිළිබඳ නව ඔට්ටු ඉල්ලීම් ඇත්ත වශයෙන්ම වාසි ප්‍රමාණය මෙන් 16 ගුණයකි. එය අදාළ වන්නේ අවිවාහක පඩිකරුවන්ට පළමු පියවර 9 හෝ ඊට වැඩි සම්භාවිතාවක් සහිතව පමණි.

පුවරුවක් ඔට්ටු ඇල්ලීමේ විකල්ප රාශියක් තිරගත කරන අතර, පැනලයේ නියම කොටස සඳහා ඔබේම ඔට්ටු ඇල්ලීමේ ටෝකනය පෝරමය නිසා ඔබ ඔට්ටු අල්ලන්න. ටෙනිස් ක්‍රීඩාව ස්වාභාවිකවම ප්‍රමාණවත් තරම් හාස්‍යජනක වේ, කෙසේ වෙතත් සැබෑ කඩිමුඩිය පැමිණෙන්නේ සියලුම සේවා සහ එක් එක් තරඟ සඳහා ඔට්ටු ඇල්ලීමට හැකිවීමෙනි. Parimatch අනෙකුත් වෙබ් අඩවි ටෙනිස් සජීවී ක්‍රීඩා පිරිනමයි, නව තරඟයේ ප්‍රතිඵලය සඳහා සෘජු අව්‍යාජ දින ඔට්ටු තැබීමට ඔබට ඉඩ සලසයි. නවීනතම ඉන්දියානු කර්මාන්තය කෙරෙහි අවධානය යොමු කරන Parimatch, ක්‍රිකට් ක්‍රීඩා විදැහුම් කිරීමට තීරණය කර ඇති උදාහරන සඳහා උනන්දුවෙන් ක්‍රියාකරන්නෙකුට අපි ඔබ ගැන සතුටු වෙමු. ඔවුන් ක්‍රිකට් ක්‍රීඩා වෙනත් බොහෝ ක්‍රීඩා වලට වඩා ලබා දී ඇත.

Parimatch ඇතුළත තැන්පතු ක්‍රියා

සහතික කළ වෙබ් අඩවිය සම්බන්ධයෙන් නව බුකී මෘදුකාංගය තනි තනිව ස්ථාපනය කෙරේ. එක් එක් ගෙවීම් ක්‍රමෝපාය සඳහා එයටම ආවේණික වූ ප්‍රතිලාභ සහ අවාසි ඇත. මේවා නව පොත් තබන්නාගේ සීමාවන් සමඟ ඉතා ප්‍රවේශමෙන් බලා එක් උපාය මාර්ගයක් තෝරා ගන්න. ඊළඟට, ඔබේ ඔට්ටු ඇල්ලීමේ අත්බෑගයේ මුදල සොයා ගැනීමට ඔබට තැන්පතු බොත්තම ක්ලික් කළ හැකිය.උද්යෝගිමත් ගිණුමක් කරගෙන යාම සඳහා විකල්ප සඳහා ඔබට හැකි කවුළුවක් ඔබට පෙනෙනු ඇත, ඔබට ගැලපෙන ඒවා සොයා ගන්න. නවතම බුකිය ඔබට පුද්ගලික ඔට්ටු ඇල්ලීමේ හැකියාව ලබා දෙන අතර ඔබට සැලෝන් ඔට්ටු ඇල්ලීමට හැකිය.

ඔබ සලකා බලන දැනුම දෙවරක් පරීක්ෂා කිරීම නිසා ඔබේ ගිණුම සහතික කර ගන්න. මුරපදයක් කළමනාකරණය කරන්න සහ ඔබට ඔවුන්ගේ සරල පුද්ගලික දත්ත වලට අමතරව අන්තර්ජාල වෙබ් අඩවිය සම්පූර්ණ කළ හැකිය (දශක ගණනාවක්, ටැකල් කිරීම, ඉලෙක්ට්‍රොනික තැපැල් ගනුදෙනුව, සහ යනාදිය.). නවතම සිදුවීමේ ආරම්භයට වඩා ඉක්මනින් ඔට්ටු අවලංගු කිරීමේ හැකියාව.

ලබා ගැනීම සහ ඔබ නවතම Parimatch යෙදුම පිහිටුවීම Ios සහ android පිටු දෙකටම බෙහෙවින් කළ හැකිය. ඔබට ඉක්මනින් ඔබේ තැන්පතු කිරීමට සහ මිනිත්තු කිහිපයක් ඇතුළත ඔට්ටු අල්ලන්නන් ස්ථානගත කිරීමට හැකි වනු ඇත. Parimatch යෙදුමට සපයන වෙනත් විවිධ ආකර්ෂණීය වෙළඳ දැන්වීම් ඔබට හමුවනු ඇත.Parimatch යෙදුම සඳහා වන නැවුම් ලියාපදිංචි කිරීමේ ක්‍රියා පටිපාටිය ඉතා කරදරකාරීයි-100% නොමිලේ, මිනිසුන්ට ඉන්දියානු දුරකථන අංකයක් සැපයීමට පමණක් අවශ්‍ය වන අතර ඔබට නීත්‍යානුකූල මුරපදයක් තිබිය හැකිය.

ඇත්ත වශයෙන්ම කථා කිරීම, මාර්ගගත ඔට්ටු ඇල්ලීමේ වෙබ් පිටුවල පුද්ගලයින් සමඟ සම්බන්ධ වන විට සහභාගිවන්නන් සැමවිටම නරඹන බොහෝ වැදගත් කොන්දේසි වලින් එකක් නැවුම් ක්‍රීඩා අවස්ථා ඉහළය. ඔවුන් සරල සංචලනය ලබා දෙන අතර ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමට උපකාරී වේ. බහුවිධ ක්ෂේත්‍ර තිබීම සහ ඔබට ඔබේ වෙබ් අඩවි භාවිතා කරන්නන්ට හැකි වීම, සහභාගිවන්නන් සන්තකයේ තබා ගැනීමට සොයන දේ හරියටම ලබා ගැනීම අතිශයින් දුෂ්කර විය හැකිය, විශේෂයෙන් ඔහු මාර්ගගත ක්‍රීඩා ඔට්ටු ඇල්ලීමට පුරුදු වී නොමැති නම්. නමුත් එසේ නොවේ, වැඩසටහන් සඳහා රැඳී සිටි වහාම, පරිශීලකයන් සෙල්ලම් කිරීමට යමක් සොයා ගනු ඇත.

ඔබට ඉන්දියාවේදී Parimatch ලොගය සිදු කළ නොහැකි නම්, එය වැරදි යෝජනා ඇතුළත් කිරීම හේතුවෙන් සිදුවනු ඇත. අලුත්ම පිවිසුම් නාමය සහ ඔබට දැනට තිබෙන විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය Parimatch ගිණුමට ඇතුල් වීම සඳහා අවශ්‍ය වේ. එබැවින්, පරිශීලක නාමය නැවත සොයා ගැනීමට පාරිභෝගික සේවාව ඇමතීමෙන් ඔබට නැවත වරක් ඔබේම Parimatch ගිණුමට ලොග් වීමට උත්සාහ කළ හැක. . මෙම හේතුව නිසා, Parimatch විනිසුරු වාදන වෙබ් අඩවියේ ඔබේ බැංකු ගිණුම ලියාපදිංචි කිරීමෙන් පසු ඔබේ පරිගණකයේ නැවුම් පරිශීලක නාමය සහ මුරපදය සටහන් කිරීමට ඔබට සැමවිටම අවශ්‍ය වනු ඇත. Parimatch මෙම විශේෂාංගය «In-Play» ප්රදේශයේ සමහර වත්මන් ක්රීඩා ඉසව් සඳහා ඉදිරිපත් කරයි.වීඩියෝ ක්‍රීඩාව නැරඹීමෙන් ඒවායින් කිසිවක් අතපසු නොකරන්න සහ සැබෑ කාලය තුළ ප්‍රතිඵල වාර්තා කරන්න.